Jak startować w wyborach?

    W terminie od 12 listopada do 16 listopada należy złożyć własnoręcznie podpisaną zgodę na kandydowanie do wybranych przez Was organów (nie są one wzajemnie wykluczające się).


    Zgody na kandydowanie do Wydziałowych Rad Studentów oraz Parlamentu Studentów Politechniki Gdańskiej należy składać w odpowiednich dla Wydziału, na którym startujecie, komisjach.

    Analogicznie, zgody na kandydowanie do Rad Mieszkańców, należy składać w Komisjach Wyborczych w odpowiednim Domu Studenckim.

    Skąd mogę pobrać druk zgody na kandydowanie do wybranego przeze mnie organu?

     

    Gdzie mogę składać zgody na kandydowanie w ramach Studenckich Wydziałowych Komisji Wyborczych?

    Wydział Architektury WRS Arch
    Wydział Chemii WRS Chem, pokój 04, Chemia C
    Wydział Elektrotechniki i Automatyki WKS EIA, pokój E-43, gmach WEIA
    Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki WRS ETI, 147 NE
    Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej 14.11.2018 – 15.00 do 18.00, sala 13 Gmach Główny
    15.11.2018 – 9.00 do 13.00, hol Centrum Nanotechnologii A
    16.11.2018 – 12.00 do 14.00, sala 13 Gmach Główny
    Wydział Mechaniczny 13.11.2018 9.00 – 16.11.2018 16.00, przy szatni w budynku WMA
    Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa WRS OiO, 307A
    Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska WRS ILiŚ, 012 Żelbet
    Wydział Zarządzania i Ekonomii WRS ZiE

     

    Gdzie mogę składać zgody na kandydowanie w ramach Komisji Wyborczych w Domach Studenckich?

    Dom Studencki Nr 1 Pokój 417A, 505A
    Dom Studencki Nr 2 Pokój 706B1, 18.00 – 22.00
    Dom Studencki Nr 3 Portiernia
    Dom Studencki Nr 4 Pokój 101A, 18.00 – 22.00
    Dom Studencki Nr 6 Portiernia
    Dom Studencki Nr 7 Pokój 413
    Dom Studencki Nr 8 Pokój 905A
    Dom Studencki Nr 9 Portiernia
    Dom Studencki Nr 10 Pokój 419
    Dom Studencki Nr 11 Pokój 503, 402A, 502, 306, 208

     

     

    Skład Uczelnianej Komisji Wyborczej:

    Klaudia Knitter
    Łukasz Rusajczyk
    Łukasz Józefowicz

     

     

    Wydział Architektury:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Martyna Wyszyńska- przewodnicząca
    Mariia Robaczewska
    Agata Wierzbowska

    Ogłoszenie listy kandydatów: 19.11.2019
    Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11.2018.r godz. 17.00 sala 461 GG
    Data spotkań przedwyborczych: 20-21.11.2018 r. (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów)
    Głosowanie:
    26.11.2018 r. godz. 11.00-15.00, hol główny, piętro 3, Gmach Główny
    27.11.2018 r. godz. 9.00-13.00, hol główny, piętro 3, Gmach Główny

    Liczba mandatów do WRS: 10
    Liczba mandatów do SSPG: 4

     

     

    Wydział Chemiczny:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Katarzyna Miłoszewska – przewodnicząca
    Martyna Bladosz
    Karolina Kortas

    Ogłoszenie listy kandydatów: 19.11 na fb WRS Chem
    Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11 godz 17 pod WRS CHEM 04 chemia c
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 20.11 godz 12 pod WRS CHEM 04 chemia c
    Głosowanie:
    26 listopada w godzinach 9-13, chemia a przy portierni
    27 listopada w godzinach 12-16, chemia a przy portierni
    Liczba mandatów do WRS: 12
    Liczba mandatów do SSPG: 6

     

    Wydział Elektrotechniki i Automatyki:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Szymon Swosiński – przewodniczący
    Adam Kowalczyk
    Adam Fudali
    Magda Nowicka
    Adrianna Szabelska

    Spotkanie kandydatów z SWKW: 19 listopada o 17:00 w sali E-27
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 20 listopada o 17:00 w sali E-27
    Głosowanie: 26-27 listopada w sali E-43 (WEiA), w godzinach:
    – poniedziałek (26.11) 12:00 – 17:00
    – wtorek (27.11) 10:00 – 14:00

    Wyniki wyborów zostaną opublikowane na tablicy informacyjnej znajdującej się przy pokoju E-43 oraz na fanpage WKS EiA na Facebooku.

    Liczba mandatów do WRS: 15
    Liczba mandatów do SSPG: 6

     

     

    Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Magdalena Krajewska – przewdonicząca
    Jakub Makowski
    Justyna Serafin

    Ogłoszenie listy kandydatów:  19.11.2018 r.  fanpage’u WRS ETI oraz na tablicy ogłoszeniowej obok biura WRS ETI (157 NE).
    Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11.2018 r. 19.30
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 20-21.11.2018 r. (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów)
    Głosowanie: 26-27.11.2018 r. (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów)

     

     

    Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Filip Kaźmierczak – przewodniczący
    Mariusz Banasiak
    Mateusz Osiński

    Ogłoszenie listy kandydatów: 19.11.2018 r. na fanpage’u WRS FTIMS oraz na drzwiach biura WRS FTIMS – sala 13 w Gmachu Głównym
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 20-21.11.2018 r. – (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów)
    Głosowanie: 26-27.11.2018 r. (miejsce i godzina głosowania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów)

    Liczba mandatów do WRS: 12
    Liczba mandatów do SSPG: 4

     

     

    Wydział Mechaniczny:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Patrycja Robaczyńska- przewodnicząca
    Marta Kurek
    Kamila Szymańska
    Martyna Piórkowska

    Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11.2018r. w godzinach 12-14, w sali 315 WMA
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 20.11.2018r. w godzinach 12-14, w sali 315 WMA
    Głosowanie: 26.11 – 27.11.2018 r.
    Liczba mandatów do WRS: 12
    Liczba mandatów do PSPG: 6

     

     

    Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Anna Skrzyńska – przewodnicząca
    Anna Kucińska
    Dorota Woszczyło
    Mateusz Żukowski

    Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 20.11 i 21.11
    Głosowanie: 26.11 – 27.11

    Liczba mandatów do WRS: 11
    Liczba mandatów do PSPG: 5

     

    Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Sandra Nadolska – przewodnicząca
    Filip Tyma
    Cezary Hilderbrandt
    Ewelina Koronkiewicz
    Karol Malotka-Trzebiatowski
    Metody Pałubicki
    Tomasz Rybak

    Ogłoszenie listy kandydatów: 17.11
    Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11, godz. 10:05, biuro WRS
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 21.11, godz. 10:15, biuro WRS
    Głosowanie: 26.11 – 27.11

    Liczba mandatów do WRS: 15
    Liczba mandatów do PSPG: 9

     

    Wydział Zarządzania i Ekonomii:

    Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej:
    Aleksandra Kiełbasa – przewodnicząca
    Sara Delinca
    Gabriela Krysiak
    Weronika Rasmus
    Marta Mitana
    Marta Marszałek

    Ogłoszenie listy kandydatów: FB WRS ZIE
    Spotkanie wyborców z kandydatami: 19.11, godz. 13:00, wstępnie sala 703 gmach B

    Liczba mandatów do WRS: 12
    Liczba mandatów do PSPG: 6

     

     

     

    Domy studenckie:

    DS1:

    Bartek Bieroński – przewodniczący
    Paweł Lanckowski
    Karolina Radgowska
    Arek Went
    Dawid Zieliński
    Dawid Jankowski
    Marek Krygier

    19.11.2018 o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie członków KWDS1 oraz obecnej Rady Mieszkańców z kandydatami do nowej Rady Mieszkańców, będziemy odpowiadać na pytania związane z wyborami, a obecna Rada odpowie na ewentualnie pytania z zakresu praw i obowiązków związanych z członkostwem w Radzie Mieszkańców.
    20.11.2018 o godzinie 19:00 będą odbywały się spotkania z kandydatami do nowej Rady Mieszkańców; /* Lista kandydatów zostanie umieszczona na tablicy z ogłoszeniami */

    DS2:

    Katarzyna Frost
    Natalia Korcz
    Ewelina Samsel
    Adrian Kowalski

    17 listopada 2018 r. Ogłoszenie listy kandydatów do RM DS2
    19 listopada 2018 r. Spotkanie kandydatów z KWDS w pokoju 706B1 DS2 o godzinie 20:00
    20-21 listopada 2018 r. Spotkanie przedwyborcze kandydatów z wyborcami między godziną 18:00 z 21:00 w sali TV DS2
    26-27 listopada 2018 r. Głosowanie na kandydatów, punkty wyborczy znajdować się będzie przy portierni DS2. Głosowanie w godzinach 17:00-21:00

    DS3:

    Dominika Trochowska – przewodnicząca
    Weronika Królik
    Marta Kowalkińska
    Dagmara Narloch
    Tomasz Gawron
    Jerzy Dziemiński

    Spotkanie przedwyborcze kandydatów z wyborcami odbędzie się 21.11.2018 r. w sali nauki na poziomie 300.
    Natomiast głosowanie odbędzie się 26.-27.11.2018 w godzinach 17-21 przy portierni DS nr 3.

     

    DS4:

    Miłosz Tomaszewicz – przewodnicząca
    Paweł Kłoczko
    Maciej Rydzeński
    Tomasz Widowski
    Donat Stankiewicz
    Monika Alpaczyk
    Zuzanna Kusiak

    17 listopada 2018 – ogłoszenie listy kandydatów do RM ds4
    19 listopada 2018 spotkanie kandydatów z kwds w pokoju 101A ds4 o godzinie 20:00
    20 listopada 2018 spotkanie przedwyborcze kandydatów z wyborcami w pokoju 101A w godzinach 19.00-21.00
    21 listopada 2018 ostateczna data zgłaszania mężów zaufania do kwds
    26-27 listopada 2018 głosowanie na kandydatów, punkt wyborczy będzie się znajdować przy portierni ds4. Głosowanie w godzinach 17.00-21.00

     

    DS6:

    Weronika Kurzyńska – przewodnicząca
    Katarzyna Żywica
    Paweł Żabiłowicz
    Filip Szymański
    Weronika Kalista
    Zuzanna Misiejuk

    20-21 listopada 2018r. dni spotkań przedwyborczych
    Głosować będziecie mogli na parterze koło portierni:
    26.11.18r. godz. 17:00 – 21:00
    27.11.18r. godz. 17:00 – 21:00

    DS7:

    Aleksandra Kluczka – przewodnicząca
    Dominika Domagała
    Wojciech Dywan
    Bartosz Zieliński
    Karol Żabiński

    17.11 – ogłoszenie listy kandydatów
    19.11 – spotkanie kandydatów z KWDS, pokój 413, godziny wieczorne
    20.11-21.11 – data spotkań przedwyborczych (kandydaci oraz mieszkańcy), sala nauk, godziny wieczorne
    26-27.11– WYBORY (oddawanie głosów) w godzinach 17:00 – 22:00, hol przy portierni

     

    DS8:

    Paweł Wiśniewski – przewodniczący
    Anna Kucińska
    Bartosz Gomoła
    Aleksej Kozlenko
    Dawid Fulmes

    18.11 – ogłoszenie listy kandydatów
    19.11 – spotkanie kandydatów z Komisją Wyborczą w 905a
    20.11-21.11 – zebranie przedwyborcze w Sali tv – dokładna godzina i data będzie podana po ustaleniu z kandydatami
    21.11 – ostatni dzień zgłaszania mężów zaufania przez KANDYDATÓW
    26.11-27.11 WYBORY w godzinach 17.00-21.00 na korytarzu przed windami

     

    DS9:

    Karolina Majson – przewodnicząca
    Paulina Maciejewska
    Patryja Borowicz
    Aleksandra Jesionowska
    Aleksandra Bulińska

    18.11 – ogłoszenie listy kandydatów przy portierni
    19.11 godzina 20:00 –  spotkanie kandydatów z Komisją Wyborczą w sali nauk
    20.11-21.11 godzina 20:00– zebranie przedwyborcze w sali nauki
    21.11 – ostatni dzień zgłaszania mężów zaufania przez KANDYDATÓW
    26.11-27.11 WYBORY w godzinach 18:00-22:00 przy portierni

     

    DS10:

    Michał Gostomski – przewodniczący
    Andrei Shasta
    Kseniya Shastak
    Szymon Buczyński
    Vijay Velumani
    Konstanty Król
    Wojciech Groth

    Spotkanie z kandydatami:
    19 listopada godz.20:00, Sala Nauki ds10
    Spotkanie z wyborcami:
    19 listopada godz.21:00, Sala Nauki ds10
    Termin wyborów:
    20-21 listopada, godziny 17:00-21:00, Sala Nauki ds10

     

    DS11:

    Katarzyna Brodowska – przewodnicząca
    Michał Marecki
    Krzysztof Bojanowski
    Paweł Bocian
    Mateusz Rynkiewicz

    19.11 – spotkania informacyjne KWDS z kandydatami (p.502 godzina 21:00-22:00)
    20.11– spotkania przedwyborcze kandydatów z wyborcami ( salka TV godzina 19:00-20:00)
    26.11-27.11 – wybory ( korytarz przed salką TV godzina 17:00-22:00) 

     

     

    Wyniki wyborów opublikowane zostaną dnia 28.11.2018.

     

    Dalsze kroki w związku z wyborami zostaną Wam przedstawione przez przedstawicieli Komisji Wyborczych, w których składaliście dokumenty.

    Dodatkowo informujemy, że będziemy publikowali na stronie sspg.pl informacje o kandydatach w postaci danych osobowych, oraz jeśli będzie taka wola kandydatów, zdjęć i krótkich opisów.

    W razie wszelkich problemów i pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: klaudia.kmitter23@gmail.com (przewodnicząca Studenckiej Uczelnianej Komisji Wyborczej)

    Ordynacja wyborcza dostępna jest pod linkiem:
    Uchwała z dnia 7 listopada 2015 – Regulamin Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej

    Opublikowano: piątek, 9 Listopad 2018

    Używając naszą stronę akceptujesz politykę cookies. więcej informacji

    The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

    Close