Przechwytyfddggdwanie

Rejestracja w eSSPG:

 

1. Zarejestruj się na https://e.sspg.pl – wymyśl swój login, podaj e-mail w domenie poczty studenckiej (@student.pg.gda.pl – później można go zmienić w panelu zarządzania użytkownikiem!) i uzupełnij pozostałe dane.

2. Po potwierdzeniu i aktywowaniu konta poprzez link wysłany na Twoją pocztę studencką wejdź na eSSPG (link powyżej) i uzupełnij dane przechodząc do opcji ‚Zarządzaj kontem’ -> ‚Zarządzaj danymi osobowymi’.

3. Jeśli Twoja organizacja jeszcze nie jest zgłoszona, zrób to wybierając z menu po lewej opcję ‚Organizacje’ -> ‚Zgłoś koło lub organizację’. Zgłoszenie koła wymaga przesłania aktualnego statutu oraz potwierdzenia istnienia koła odpowiednim zaświadczeniem. Jak koło/organizacja zostaną zgłoszone wygenerujemy za Ciebie taki dokument, który musisz przynieść podpisany do naszego biura (pok. 216, Bratniak) celem potwierdzenia danych.

4. Mimo posiadania konta w systemie eSSPG, nie masz jeszcze dostępu do ESF (Elektronicznego Systemu Finansowania) –  przejdź do ‚Finansowanie’ -> ‚Złóż podanie’, a wygenerowany na tej podstronie plik PDF wydrukuj i przynieś podpisany do naszego biura (pok. 216, Bratniak) celem potwierdzenia danych.

5. Po nadaniu dostępu do ESF w eSSPG, uaktywnią się opcje ‚Złóż wniosek’ i ‚Moje wnioski’ w zakładce ‚Finansowanie’ – gratulacje, możesz już składać wnioski!

 

Składanie wniosku w Elektronicznym Systemie Finansowania (ESF) w eSSPG:

1.Po zalogowaniu w systemie kliknij na zakładkę ‚Finansowanie’.

2. Z menu znajdującego się po lewej stronie wybierz pozycję ‚Nowy wniosek’.

3. Pole Opis / Uzasadnienie powinno zawierać następujące elementy:

  • Cele
  • Termin
  • Miejsce
  • Ilość uczestników, w tym ilość uczestników z PG
  • Organizatorzy
  • Opis
  • Spodziewane rezultaty
  • Grupa docelowa
  • Finansowanie
  • Szczegółowy wkład finansowy

4. Złożenie wniosku do akceptacji odbywa się za pośrednictwem przycisku ‚Zapisz do akceptacji’. Wniosek możesz zapisać do projektów i dokończyć później wybierając ‚Zapisz do projektów’.

5. Autor wniosku jest na bieżąco informowany o statusie dokumentu zarówno na podstronie ‚Finansowanie’ -> ‚Moje wnioski’, gdzie pokazuje się aktualny stan wniosku, jak i drogą mailową.

6. Po uzyskaniu akceptacji Przewodniczącego SSPG/Z-cy Przewodniczącego SSPG ds. Finansowo – Gospodarczych należy dostarczyć do Biura SSPG wydrukowany i podpisany wniosek (wygenerowany za pośrednictwem ESF eSSPG).

7. Procedura uzyskania dofinansowania jest kontynuowana dopiero po przyniesieniu wniosku do Biura SSPG.

Opublikowano: środa, 7 Październik 2015

Partnerzy Studenckiej Karty Rabatowej

KwadratowaKartcenterMy SchoolFreeballKalinkaPer?aGymnasion34artMarina WellnesJogioCentrum U7EL WROTMyPhone5 o'clockAkademosBefit ClubsBoboQFunmotionPanoramaPyra BarRebel.plYves Rocher