Maria Wichowska

    Przewodnicząca Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej

    maria.wichowska@sspg.pl

    Jakub Brzoska

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Finansowo – Gospodarczych

    jakub.brzoska@sspg.pl

    Marceli Formela

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Socjalnych

    marceli.formela@sspg.pl

    Szymon Krawczuk

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Dydaktyki i Jakości Kształcenia

    szymon.krawczuk@sspg.pl

    Artur Albiński

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Mediów i Promocji

    artur.albinski@sspg.pl

    Maciej Miniszewski

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Przedsiębiorczości

    maciej.miniszewski@sspg.pl

    Marcin Janusewicz

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Kultury i Sportu

    marcin.janusewicz@sspg.pl

    Marcin Chodkowski

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Rozwoju Struktury Informatycznej

    marcin.chodkowski@sspg.pl

    Joanna Niesiobędzka

    Zastępca Przewodniczącej Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Struktury Wewnętrznej i Organizacji

    joanna.niesiobedzka@sspg.pl

     —
    fot. Maciej Ziętarski / MaciejZiętarski.pl
    Opublikowano: sobota, 30 Grudzień 2017

    Używając naszą stronę akceptujesz politykę cookies. więcej informacji

    The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

    Close