Fabian Purwin

    Przewodniczący Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej

    fabian.purwin@sspg.pl

    Maria Wichowska

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Finansowo – Gospodarczych

    maria.wichowska@sspg.pl

    Katarzyna Buczyńska

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Socjalnych

    katarzyna.buczynska@sspg.pl

    Jakub Brzoska

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Dydaktyki i Jakości Kształcenia

    jakub.brzoska@sspg.pl

    Mikołaj Grochowski

    Pełniący obowiązki Zastępcy Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Mediów i Promocji
    (od września 2017)

    mikolaj.grochowski@sspg.pl (od września 2017)

    Jowita Charyton

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Mediów i Promocji
    (do września 2017)

    jowita.charyton@sspg.pl (do września 2017)

    Agnieszka Sabiniarz

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Przedsiębiorczości

    agnieszka.sabiniarz@sspg.pl

    Przemysław Borawski

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Kultury i Sportu

    przemyslaw.borawski@sspg.pl

    Marcin Chodkowski

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Rozwoju Struktury Informatycznej

    marcin.chodkowski@sspg.pl

    Justyna Serafin

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Struktury i Organizacji

    justyna.serafin@sspg.pl

    Filip Kaźmierczak

    Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Innowacji i Badań

    filip.kazmierczak@sspg.pl

    Mikołaj Grochowski

    Pełnomocnik Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Komunikacji Wizualnej

    mikolaj.grochowski@sspg.pl

    Dominik Żuk

    Pełnomocnik Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Projektu Technikalia 2017

    dominik.zuk@sspg.pl

    Ewelina Misiewicz

    Pełnomocnik Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej
    do spraw Projektu Adapciak 2017

    ewelina.misiewicz@sspg.pl

    Opublikowano: czwartek, 5 Styczeń 2017

    Używając naszą stronę akceptujesz politykę cookies. więcej informacji

    The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

    Close