Prezydium PSPG

    • Szymon Witkowski (EIA)
    • Milena Nowaszczuk (FTIMS)
    • Maria Wichowska (CHEM)
    • Daria Ulaszewska (ZIE)

     

    Delegaci do Senatu

    • Maria Wichowska (CHEM)
    • Jakub Brzoska (ZIE)
    • Agnieszka Sabiniarz (FTiMS)
    • Jarosław Sobolewski (ZIE)
    • Łukasz Józefowicz (ETI)
    • Robert Śpiewakowski (ZIE)
    • Łukasz Rusajczyk (ETI)

     

    Sąd Koleżeński I Instancja

    • Iga Nowacka (ARCH)
    • Weronika Wichowska (CHEM)
    • Magda Szymaniak (ETI)
    • Tomasz Buklawski (EIA)
    • Marcin Jędrzejczyk (FTIMS)
    • Piotr Adamczyk (MECH)
    • Mateusz Zukowcki (OIO)
    • Dorota Kuczyńska (ILIŚ)
    • Jarosław Sobolewski (ZIE)

     

    Sąd Koleżeński II Instancja

    • Maximilian Zięba (EIA)
    • Mateusz Bąk (ILIŚ)
    • Izabela Duchna(CHEM)
    • Mateusz Prusinowski (MECH)
    • Krystian Bojeczko (ETI)

     

    Uczelniana Komisja Rekrutacyjna

    • Dominik Makurat (ILIŚ)

     

    Senacka Komisja ds. Kształcenia

    • Jakub Brzoska (CHEM)
    • Szymon Potrykus (EIA)

     

    Senacka Komisja ds. Budżetu

    • Maria Wichowska (CHEM)

     

    Uczelniana Komisja ds. Zapewnienia jakości kształcenia

    • Jakub Brzoska (ZIE)
    • Dominik Makurat (ILIŚ)

     

    Senacka Komisja ds. Współpracy i innowacji

    • Agnieszka Sabiniarz (FTIMS)

     

    Rada Biblioteczna

    • Weronika Wichowska (CHEM)

     

    Pismo PG

    • Mateusz Bąk (ILIŚ)

     

    Komisja ds. Zapewniania jakości kształcenia w CJO

    • Aleksandra Borawska (ZIE)

     

    Komisja ds. Zapewniania jakości kształcenia w CSA

    • Przemysław Borawski (ZIE)

     

    Komisja ds. Zapewniania jakości kształcenia w CNMIKNO

    • Milena Nowaszczuk (FTIMS)

     

    Komisja dyscyplinarna ds. Studentów I Instancja

    • Adam Wierzbicki (ARCH)
    • Weronika Wichowska (CHEM)
    • Artur Suchocki (ETI)
    • Sebastian Wons (EIA)
    • Alicja Starzyńska (FTIMS)
    • Klara Borowska (ILIŚ)
    • Agnieszka Boguszewska (MECH)
    • Marta Rutkowska (OiO)
    • Piotr Jurek (ZIE)

     

    Komisja dyscyplinarna ds. Studentów II Instancja

    • Dawid Robaczewski (ARCH)
    • Marcin Chodakowski (ETI)
    • Marcin Palanis (EIA)
    • Ewelina Misiewicz (ILIŚ)
    • Adam Świeczkowski (ZIE)

     

    Komisja dyscyplinarna ds. Nauczycieli Akademickich

    • Wiktor Turowski (ETI)
    • Jakub Brzoska (ZIE)

     

    Komisja Prawno-Rewizyjna 

    • Robert Śpiewakowski
    • Adam Świeczkowski
    • Marta Lasota
    • Szymon Potrykus
    • Maciej Zajączkowski
    • Szymon Krawczuk
    Opublikowano: piątek, 26 Grudzień 2014

    Używając naszą stronę akceptujesz politykę cookies. więcej informacji

    The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

    Close